Strona główna » Dokumenty » INFORMACJE » Komunikaty i ogłoszenia » Lista podmiotów ubiegających się o dotację na realizację w 2009 roku zadań publicznych wraz z udzieleniem wsparcia finansowego z budżetu Urzędu Gminy Piaski w otwartym konkursie ogłoszonym w dniu 2 marca 2009 r.

Lista podmiotów ubiegających się o dotację na realizację w 2009 roku zadań publicznych wraz z udzieleniem wsparcia finansowego z budżetu Urzędu Gminy Piaski w otwartym konkursie ogłoszonym w dniu 2 marca 2009 r.

Numer dokumentu: -
Rok: -

Piaski, dnia 6 kwiecień 2009 r.

 

Lista podmiotów ubiegających się o dotację na realizację w 2009 roku zadań publicznych wraz z udzieleniem wsparcia finansowego z budżetu Urzędu Gminy Piaski w otwartym konkursie ogłoszonym w dniu 2 marca 2009 r.


Wójt Gminy Piaski podaje do publicznej wiadomości listę podmiotów ubiegających się o dotację na realizację w 2009 roku zadań publicznych wraz z udzieleniem wsparcia finansowego z budżetu Urzędu Gminy Piaski:
1) Zorganizowanie na terenie gminy Piaski imprezy kulturalnej w formie plenerowej o zasięgu ogólnopolskim mającej na celu przybliżanie historii naszego kraju W 2009 roku przeznaczono na realizację w/w zadania kwotę 6000 zł).
- Stowarzyszenie Rekonstrukcji Historycznych Wojsk II Rzeczpospolitej Polskiej ODWACH - Poznań
2) Zorganizowanie zawodów lub cyklu zawodów konnych na terenie gminy Piaski (W 2009 roku przeznaczono na realizację w/w zadania kwotę 4000 zł).
- Klub Jeździecki „Merkury” przy Stadninie Koni Stróżyński - Daleszyn
3) Zorganizowanie imprezy lub cyklu imprez rekreacyjno – sportowych kierowanych do mieszkańców gminy – lekkaatletyka (W 2009 roku przeznaczono na realizację w/w zadania kwotę 7000 zł).
- Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „GRABONÓG” - Grabonóg
4) Zorganizowanie festiwalu muzycznego o zasięgu ponad regionalnym promującego dorobek muzyczny J. Zeidlera (W 2009 roku przeznaczono na realizację w/w zadania kwotę 8000 zł).
- Stowarzyszenie Miłośników Muzyki Świętogórskiej im. Józefa Zeidlera - Gostyń
5) Organizowanie wypoczynku letniego (w czasie wakacji letnich) w formie półkolonii dla dzieci z Zespołów Szkół Gminy Piaski w tym dla dzieci z grup ryzyka objętych programem socjoterapeutycznym (W 2009 roku przeznaczono na realizację w/w zadania kwotę 24300 zł).
- Stowarzyszenie „DZIECKO” - Gostyń

                                                                                                                    Wójt

                                                                                                           Zenon Norman
Informacje powiązane:

- jednostki i podmioty:Typ dokumentu: Komunikaty i ogłoszenia
Kadencja: Kadencja V (2006 - 2010)
Autor informacji: Sebastian Nowak
Informację wprowadził: Paweł Andrzejczak
Opublikowany dnia: 2009-04-06
Wprowadzony do BIP dnia: 2009-04-08
Zmian: 0


Powiadom o zmianach w tym dokumencie


Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.