Strona główna » Dokumenty » INFORMACJE » Komunikaty i ogłoszenia » Obwieszczenie o wzłożeniu spisów inwentaryzacyjnych nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonych do przejęcia na własność Gminy Piaski

Obwieszczenie o wzłożeniu spisów inwentaryzacyjnych nieruchomości Skarbu Państwa przeznaczonych do przejęcia na własność Gminy Piaski

Numer dokumentu: -
Rok: -

OBWIESZCZENIE


Wójt Gminy Piaski podaje do publicznej wiadomości, że w siedzibie Urzędu Gminy w Piaskach przy ulicy 6-Stycznia 1, w dniach od 10 listopada 2005 r. do 11 grudnia 2005 r. wyłożone będą do wglądu spisy inwentaryzacyjne nieruchomości Skarbu Państwa: obręb Piaski – działki nr 227/2, nr 277/3, nr 279/14, nr 887 i obręb Strzelce Wielkie – działka nr 201.
Nieruchomości przeznaczone są do przejęcia na własność Gminy Piaski z mocy prawa, w trybie ustawy z dnia 10 maja 1990 roku Przepisy wprowadzające ustawę o samorządzie terytorialnym i ustawę o pracownikach samorządowych.
Zgodnie z art. 17 ust. 5 powołanej ustawy osoba, której interes prawny dotyczy ustaleń zawartych w spisie inwentaryzacyjnym mienia, może zgłosić zastrzeżenia do komisji inwentaryzacyjnej. Wszelkie niejasności i uwagi proszę zgłaszać w pokoju nr 5 w tutejszym Urzędzie lub pod numerem telefonu 5719030 wew. 24.

 

                                                                                                                     Wójt

                                                                                                              Zenon Norman
Informacje powiązane:

- jednostki i podmioty:Typ dokumentu: Komunikaty i ogłoszenia
Kadencja: Kadencja IV (2002 - 2006)
Autor informacji: Paweł Andrzejczak
Informację wprowadził: Paweł Andrzejczak
Opublikowany dnia: 2005-11-10
Wprowadzony do BIP dnia: 2007-08-21
Ilość zmian wpisu: 1 - pokaż poprzednie wersje


Powiadom o zmianach w tym dokumencie


Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.