Strona główna » Dokumenty » INFORMACJE » Komunikaty i ogłoszenia » IV Wspólne posiedzenie stałych Komisji Rady Gminy w dniu 6 lutego 2019, godz. 11:30 w Gminnym Ośrodku Kultury ul. Strzelecka 4 (mała salka)

IV Wspólne posiedzenie stałych Komisji Rady Gminy w dniu 6 lutego 2019, godz. 11:30 w Gminnym Ośrodku Kultury ul. Strzelecka 4 (mała salka)

Numer dokumentu: *
Rok: 2019

Porządek obrad
1. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie określenia kryteriów w postępowaniu rekrutacyjnym do przedszkola, oddziału przedszkolnego w szkole oraz szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Piaski oraz określenia dokumentów niezbędnych do potwierdzenia tych kryteriów
2. Zaopiniowanie projektu uchwały w sprawie metody ustalania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi oraz ustalenia stawki takiej opłaty
3. Zaopiniowanie projektu chwały w sprawie określenia górnych stawek opłat ponoszonych przez właścicieli nieruchomości, którzy pozbywają się z terenu nieruchomości nieczystości ciekłych oraz właścicieli nieruchomości, którzy nie są zobowiązani do ponoszenia opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi na rzecz gminy.
4. Wolne głosy, wnioski, sprawy bieżące.Informacje powiązane:
Typ dokumentu: Komunikaty i ogłoszenia
Kadencja: Aktualna kadencja (2018 - 2023)
Autor informacji: Rafal Talarczak
Informację wprowadził: Rafal Talarczak
Opublikowany dnia: 2019-01-29
Wprowadzony do BIP dnia: 2019-01-29
Zmian: 0


Powiadom o zmianach w tym dokumencie


Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu.
Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.